top of page

                        Halı Sahiplerini Bilgilendirme!

         Halılarınızın nasıl bir ortamda yıkanıp kurutulduğunu, halılarınızı vermeden önce lütfen araştırınız.

         Halılarınızı yeterli makina parkuruna sahip olmayan sert zemin cilalama makinası veya yer yıkama fırçası ile yıkama işi yapan yıkamacılara, sözde halı yıkama fabrikalarına veya yağlı ortamlarda yıkama işi yapan oto yıkamacılarına teslim etmeyiniz. Halılarınızı kaldırım üstlerinde, yol kenarlarında toz, duman ve egsoz kirliliklerinde kurutmaya asla izin vermeyiniz.

        Halı yıkama uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için güvenilir halı yıkama fabrikaları her zaman daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

       Düzenli olarak temizlenen halılarınızın ömrü daha uzun olur.

       Halılarınıza lekelerin yumşatılması için kullanılan, herkesin halısının üstüste topluca atıldığı, leke havuzlarına bırakılmasına izin vermeyiniz. Çünkü farklı evlere ait, farklı kirlilik düzeyindeki halılar, hijyenik açıdan aynı havuza beraberce kesinlikle bırakılmamalıdır.

        El dokuma halılarınızı, kilimlerinizi deforme etmeden, renkleri birbirine karıştırmadan yıkama hizmeti vermekteyiz.

       Ücretsiz servisimizle evinizden alıp, hızlı bir süreçte evinize teslim etmekteyiz.

      Firma personellerimiz halılarınızı evinizin kapısından rulo olmuş şekilde teslim almakla yükümlüdürler, kesinlikle eve girmeleri yasaktır.

      Tanıtımlarda kullanılan tam otomatik makina resimleri ve yazılarının hepsi firmamıza aittir. Makina resimleri yabancı site veya broşürlerden alıntı yapılmamıştır.

      Halı yıkama fabrikamızı ziyaret edip makina ve ekipmanlarımızı yerinde görebilirsiniz.Bildiğiniz halı yıkamacılardan çok üstün gerçek bir temizlik elde etme imkanını sizlere sunuyoruz.

bottom of page